Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s SK Mrsklesy 28.10.2011

23. 9. 2011

Byl to zápas o tzv.4 body!!!

Mrsklesy byli na prvním místě před tímto zápasem a začaly z úvodu dobře. Po poločase vedli 3:0 a už si to pohlídaly. Domácí tlačili, ale nebyl už čas!  smůlec kluci!!! trošku nám schází góly, co jsme si vystříleli na jiných týmech!!!

V prvním poločase Vikingové měli šance, ale nedaváli jsme góly, dvě břevna a 3 šance které mohli skončit v brance, tak byly góly v naší brance a to TŘI!!!!!

Druhý poločas byl lepší ze strany Vikingů, a ty góly jsme dali, ale už bylo pozdě když Ondra snižoval na 2:3, scházelo do konce zápasu nějaké 4 minuty!!!

První branku dal Marťa po krásné střele, která nebyla vůbec čekaná, tak skončila v brance 1:3!!! A pak dal góla Ondra 2:3, po góle jsme měli tlak, ale už jsme se nezmohli na další a na náš toužící bod!!! Soupeř z Mrsklesů hrál pořád to stejný a to že házel brnkář na jednoho hráče balóny z ruky!!! To byl HNUS FOTBAL co předvedli!!!

Tak příště kluci  musíme vyhrát v Holici s Kanonýrama a pak Real Bukovany a skončit se 17 body v horní části tabulky!!!

Výsledek: 2:3  střelci: Marťas, Ondra

Příští zápas se hraje v Holici v sobotu od 8:30, když hrajeme s Kanonýrama!!!