Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s Menčestrem 9.9.2011

26. 8. 2011

Dnešní zápas se hrál na hřišti v Holici na kterém hrají své domácí zápasy náš soupeř Menčestr!

Zápas začal s menším zpožděním, skrz p.rozhodčího(nebudu jmenovat).

Vikingové začali lepším pohybem a hrou dopředu, ale Menčestr udeřil na druhé strně gólem, který byl dost laciný. Další průběh hry naznačoval velmi vyrovnaný zápas. Vikingové srovnali z penalty, kterou proměnil náš exekutor penalt Ondra.

Druhý poločas se vyvíjel stejně jako první, ale Vikingové udeřili!!!!  V druhém poločase jsme měli 5 šancí které se dali zakončit mnohem lépe (viz. Křepa ) soráč vole  ale stalo se, tím pádem domáci chytli slinu a vyrovnali. V bráně úřadoval Majdič, který podržel svůj tým a kluci si dnes zaslouží pochvalu za předvedený výkon na horké půdě! Bod bereme všemi deseti!

Výsledek zápasu 2:2 (1:1).   Žluté karty Jirka a Majdič.

Příští zápas 16.9.2011 se hraje na domácím hřišti od 16:45 v Křelově a přivítáme Hammers 01!!!    Jste srdečně zváni!!!