Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s KSN Masajové 27.4.2012

27. 4. 2012

Dnešní zápas se hrál o 2.místo v tabulce 4.ligy A!!!  Skončil vítězstvím domácích 5:2!

Zápas začínal bez Křepy, který přijel v 10.minutě a už to bylo 0:1! Přišel Křepa na plac a záhy to bylo 0:2!!!  Bylo něco špatně asi!  Po druhém gólu jsme začali hrát tu svoji hru a snížili jsme za 5 minut na 2:1 Marťou, který se zranil ve 23. minutě a dohrál tento zápas.  Vikingové věděli, že i bez Marťu to jde a ukázali bojovnost a srovnali do půlky na 2:2 Keňou!

Druhý poločas jsme byli jasně lepší, a dávali jsme góly a to hned 3 kousky! V druhém poločase se trefili dvakrát Ondra a Jirka. Masajové se nechali vyloučit ve 42.minutě nepochopitelným zákrokem hostujícího hráče, který podrazil surově zezadu Jirku. Jirka pak dostal za kecání žlutý kartónek. Vikingové hráli tím pádem 10. minut přesilovku a chtěli rozhodnout ve svůj prospěch, ale nestalo se tak! Šance samozřejmě byli, ale špatně vyřešeny! Masajové dostali páty gól, až když byli ve čtyřech tak po krásné akci do prázdné branky dával Ondra.

Výsledek: 5:2 (2:2) Střelci: 2 Ondra, Jirka, Marťa, Keňa

Příští zápas hrajeme s Juventusem 5.5.2012 v Holici od 10:45!!!