Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s Juventusem 30.9.2011

9. 9. 2011

S Juventusem chyběl Milan Škrabal, tak Vikingové měli jednoho na střídání, ale v tom problém nebyl.

Začali jsme dobře když Ondra udělal dva hráče a pak ještě golmana a dával zaslouženě první gól Vikngů! Juventus pak srovnal na 1:1 technickou střelou podél Majdiče! Druhý gól domácích padl zase po individuální akci Ondry, 2:1!!! Pak ještě nechytatelnou střelou do pravé části branky skóroval Marťas! 3:1!!! Tak skončil poločas.

Druhý poločas se odehrával jako ten první. V 40.minutě zkusil Jirka vystřelit a balón zapadl do branky(prej chtěl sem nahrávat)  ale i to se cení!!! Takže 4:1 pro Vikingy.

Ale tímhle tím gólem jsme si zavařili, jako pokaždé když vedeme!!!  Musíme hrát až do konce a ne přestat hrát v 40 minutě, když vedeme o 3 góly! Pak najednou 10 minut před koncem hosté snížili na 4:2 a za dalších 5 minut to bylo už 4:3!!!  Vikingové udrželi výsledek tak tak, kdyby se hrálo o 5 minut déle tak by domáci prohráli!

Domáci dnes zahazovali šance které se musí proměňovat i za stavu 4:1 nebo 4:2!

Výsledek 4:3 (3:1)  Góly: 2 Ondra, Jirka,Marťas

Příští týden hrajeme ve Slavoníně s Háger podlahy ve čtvrtek 6.10.2011 v 17:45!!!