Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s Háger podlahy 6.10.2011

23. 9. 2011

Dnešní zápas jsme odehráli ve Slavoníně, kde jsme ještě nikdy nebodovali, ale dnes jsme to konečně protrhly!!!!!!

První poločas jsme začali dobře, když se trefil Křepa svým bodlem 1:0, pak se celý poločas dohrával, na obou stranách byly vidět šance, ale ani jeden tým neskóroval.

Druhý poločas jsme začali stejně jako ten první, ale nedali jsme branku, tím jsme se dostali pod tlak, Majdič držel, obrana taky a hosté byli dnes úplně marní v útoku, měli jsme velké štěstí. Pak z ničeho nic vystřelil levačkou Marťas a zavěsil na 2:0 pro Vikingy! Důležitý gól pro hosty, pak 10 minut před koncem se nedohodl Křepa s Majdičem a domácí dali góla a snížili na 2:1. V posledních minutách nás domácí tlačili, ale Majdič čaroval, když vyrazil gólovku v tváři tvář útočnikovi na roh a tím skončil zápas pro hosty 2:1!!!

Výsledek: 2:1(1:0) střelci: Křepa, Marťas

Důležitý zápas hraje domácí Vikingové příští týden doma v Křelově od 15:45 s Erenou.