Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s Háger podlahy 11.5.2012

12. 5. 2012

Vikingové se přece jen sešli a zápas odehráli .

Hra byla poznamenaná neuplnými sestavami obou týmu.Střídaly se slušné okamžiky s hluchými místy na obou stranách.Domací se dostali do vedeni v 9.minutě kdy Pítrs vyzval ke skorovaní Milana a ten nezaváhal 1:0.V 15.minutě ovšem hosté vyrovnali na 1:1.Hra se přelévala ze strany na stranu ale šance nebyly proměnovány.V 25minutě byl Ondra nalezen pasem za obranu a prohnal se kolem obránce a propálil  šajtlí golmana na bližší tyč.

Poločas skončil 2:1.

Druhou puli nám pomáhal včasnými výbehy Honza a slušnými zákroky v brance, jednou mu pomohlo i břevno.S vyplazeným jazykem

Dlouho zustával stav beze změny az Kena zvyšil na 3:1.Nedlouho poté přišla krásná kombinace ale Kena prestřelil prázdnou branku asi z pul metru.Ale i hoste hrozily brejky a jeden čas se uplně zbytečně Vikingové nechali zatlačit.Posleze jsme zvyšily  na 4:1Milanem a soupeř se rozhádal a dohraval asi 12minut o jednoho hráče v poli méně.Oslabenému soupeři jsme přidali ještě jeden gol a stav se zastavil na ukazateli na konečných 5:1 pro domací

Výsledek: 5:1 (2:1) Střelci: 2 Keňa,Ondra,Jirka,Hulda

Další zápas hrajeme s Erenou ve čtvrtek 17.5.2012 ve Slavoníně od 16:45!