Jdi na obsah Jdi na menu

Zápas s Erenou 14.10.2011

23. 9. 2011

Dnešní zápas musel bavit příznivce domácích Vikingů, protože co dnes předvedli Vikingové byl famózní výkon který patří do 3. ligy.

Zápas začal tím že Vikingové rychle vedli 2:0 po gólech Škrabyho.  Pak dal góla Jirka po krásné přihrávce na 3:0!!! Poločas tak už skončil!

Druhý poločas jsme zase zaspali jako vždy, to je na zamyšlení už sakra! Dostali jsme góla na 3:1, ale za minutu napřáhl z 12 metrů Křepa a nechytatelnou střelou do vinklu rozvlnil síť a bylo to zase o 3 góly! (kluci musel sem se pochválit ), pak jsme přidávali góly jak na běžícím páse! Dnes super hra od všech!!!  Dneska bych ještě vyzdvihl Milana Škrabala který se konečně probudil střelecky, když dal 4 góly! jen tak dále panáčku

Výsledek: 7:1(3:0)  střelci: 4 Škraby, Křepa, Hanes, Jirka

Příští zápas se hraje v pátek 21.10 v Bukovanech od 16:30!!!